Koçtaş yapı marketinden küçük ev aletlerine kadar bir çok alanda bizlere yenilikçi çözümler sunmakta. Öyle ki içeriğinde bulundurduğu konsept bakımından hemen her alanda olduğu gibi bahçe ve balkon dekorasyonunda da Koçtaş oldukça iyi bir marka. Dekoratif olarak özellikle de günümüzün kendin yap projelerine dayanarak söylemeliyiz ki bu alanda Koçtaş markası her kesime hitap eden çözümleyici bir rol üstlenmekte.

Konsept olarak her bütçeye yönelik bahçe ve balkon mobilyası araç gereci Koçtaş mağazalarında veya online site üzerinde bulabilirsiniz. Bahçe mobilyaları olarak 900 tl ile 8 bin tl arasında ürün bulunmaktadır. Balkon mobilyaları da yine seçeceğiniz malzeme kalitesine göre ve balkonunuzun büyüklüğüne göre benzer fiyatlandırmalarda satışa sunulmaktadır. Genellikle büyük mebladaki bahçe setleri masalı ve bildiğimiz koltuk modelinde konforlu ürünler olmakta. Ama yine de bütçenize göre bir seçim yapmak isterseniz o zaman daha orta düzeyde uygun fiyatlı ürünler bulabilmeniz de mümkün. 

Bahçe ve balkon düzenlemesi yaparken mobilya dışında bir diğer ayrıntı da yer döşemeleridir. Koçtaş konseptinde bulunan özellikle de ahşap renkli iç içe geçen yer karoları oldukça kullanışlı ve şık bir görünüm oluşturmakta. Yine isteğe bağlı olarak çim de kullanabilirsiniz. Lakin bizce ahşap karolar oldukça ideal bir yer döşemesi. Bunun yanı sıra balkon ve bahçeniz için uygun olan bir diğer ürün de salıncaklar. Keyifli bir bahar günü için huzurla vakit geçirebileceğiniz dekorasyon uygulamasında temin edilebilecek ürünlerden bir tanesi.

Oldukça büyük bir bahçe alanınız bulunmakta ise yine Koçtaş’ tan temin edebileceğiniz bahçe ve balkon depolama seçenekleri ile bahçenizde ve balkonunuzda daha kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz. Yine görünüm bakımından hoç bir alan oluşturmak istiyorsanız saksı ve beraberindeki aksesuarlarda oldukça şık ve kullanışlı olmakta. Yine toprak ve peyzaj alanında kullanabileceğiniz bir çok ürün marka kapsamında mevcut bulunmakta.

Koçtaş markası kapsamında spor kategoriden outdoor bahçe düzenlemeden her türlü bakım araç gerek makinelerine kadar eviniz için her ürünü bulabilirsiniz.