Sadelikten ve şıklıktan yana olanlar için, ideal bir seçim İstikbalden Simply You koleksiyonu

istikbal 300x135 İstikbalden Simply You koleksiyonu

İstikbalin çok özel tasarımlardan  oluşan yeni Simply You koleksiyonu  dekorasyonseverler ile buluşmaya başladı. Yılın dekorasyon modasının  yönünü belirleyen yalın ve çarpıcı çizgiler, İstikbal Simply You koleksiyonunda birleşti

Her yıl sunduğu yeni konseptler ile mobilya sektörüne damgasını vuran İstikbal, Simply You koleksiyonu ile her zevke göre şekillenebilen sadece size özel tasarımlar sunuyor. Simply You ile sade ve şık modellerin ön plana çıktığı Vera, Monaco, Delta, Karel Ürün Grubu, Diva Yatak Odası ve Moda Baza gibi birbirinden özel ürünler ev yaşamını daha da keyifli kılmayı amaçlıyor.

Yeni bir dekorasyon tarzını benimsemek ve yeniliği evlerde doyasıya yaşamak isteyenlere seslenen Simply You yalın çizgilerin zerafetini en ince ayrıntısına kadar hissettiriyor. Tasarım özelliklerinin yanı sıra fonksiyonellik özelliğinin kusursuz olarak tanımlandığı koleksiyon, farklı ürün gruplarıyla yeni konseptler yaratmayı da mümkün kılıyor.

istikbal1 İstikbalden Simply You koleksiyonu

Değişime yer açmak isteyenlere önerilen koleksiyonun ilk konsepti ise birbirini sade bir uyum içerisinde tamamlayan Conrad Koltuk Takımı, Vera Yemek ve Yatak Odası Takımı Parlak taşların ışıltısı, göz alıcı kumaşlar, dikişler ve fitillerde göze çarpan ince bir el işçiliğinin en güzel örneklerinden biri olan Conrad Koltuk Takımı, rahatlığı ve kullanışlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Şıklığı ve fonksiyonelliği detaylarla daha da zenginleştiren Vera Yemek ve Yatak Odası Takımı ise yeni tarzları evin her köşesine taşımak için tasarlandı.

Ahşap ve derinin göz kamaştıran birlikteliğini sunan Vera Yemek Odası Takımı, estetik ve konforun yanı sıra hayatı kolaylaştıran onlarca detayı birlikte harmanlayan Vera Yatak Odası evleri moda tasarımlar ile donatacak kadar iddialı.