İstikbal Koltuk Takımları | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

İstikbal Koltuk Takımları

 • Sponsor Bağlantı
  İstikbal Koltuk Takımları

  İstikbal markası ürünleri ile kaliteli ve konforlu ürünler içeren bir marka olarak bilinmekte. Yeni sezon koltuk takımlarına göz attığımızda daha modern ve tasarımsal olarak tamamen göz zevkimize hitap eden ürünlerden oluşmakta olan bir gruplaması bulunmakta diyebiliriz. Sezonda kullanılan gerek renk geçişleri gerekse detaylandırmalar oldukça şık seçimlerden oluşmaktadır. Renk geçişleri olarak daha doğal ve natural tonlarının koltuk takımlarında tercih edildiği aşikar. Fiyat ortalaması olarak da günümüz satış fiyatlarının bir tık üzerinde diyebiliriz. Başlangıç olarak 6 bin 500′ tl nin üzerinden satışa sunulan koltuk takımları seçeceğiniz ürün içeriği ve modeline göre farklı fiyatlarda satışa sunulmakta.

  Koltuk takımı içeriği olarak kaç adet ikili kaç adet üçlü veya berjer ekleyip eklememe gibi alternatifiniz de bulunmakta. Dilerseniz sadece marka kapsamında bir berjer bir 3′ lü koltuk da alabilirsiniz. Bu seçim tamamen sizlere bırakılmış olup hemen her ürünün tekli satış durumu mevcuttur.

  İstikbal koltuk takımlarında model olarak geçen sezonda da oldukça tercih edilen chester koltuk modelleri bulunmakta. Detaylandırma olarak hemen hepsinin aynı detaylandırmaya sahip olup şık detaylar barındırdığını söylemek mümkün. Ayak yapısı olarak koltuk modellerinin hemen hepsi ahşap ayaklı ve yüksek modeller olmakta. Bu durum biraz kullanım açısından bazı tüketiciler tarafından hoş karşılanmasa da marka bilinirliği ve güvence durumu baz alınarak kullanışlı modeller diyebiliriz. Ayrıca koltuk ayaklarının yerden yüksek olması görünüm olarak da oldukça şık.

  Metal ayaklı mobilya takımına da yer vermeden geçemeyeceğim. Eğer tercihiniz daha elegan bir seçim ise bu Clara koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Bizler için ikinci favori takım ise İndigo koltuk takımı olmakta. Tasarımsal olarak bu değerlendirmeyi yapmış bulunmaktayız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Köşem Koltuk Modelleri
  2016 Köşem Koltuk Modelleri
  2016 Spor Oturma Grupları
  2016 Spor Oturma Grupları
  Koltuk Takımları 2015
  Koltuk Takımları 2015
  İstikbal 2015 koltuk modelleri
  İstikbal 2015 koltuk modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.