İkea Kitaplık Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

İkea Kitaplık Modelleri

22 Temmuz 2015
5.811
 • Sponsor Bağlantı
  İkea Kitaplık Modelleri

  İkea Kitaplık Modelleri

  Küçük bir odayı daha kullanışlı hale getirmek ve odanın kalabalığından kurtulmak isteyenlerin ilk aklına gelen hiç şüphesiz ikea ürünlerdir. Doğal olarak küçük odanızı bir kitaplıkla süslemek veya çalışma odanıza şık bir kitaplık almak istiyorsanız ikea kitaplık modellerine göz atmanız gerekecek.

  ikea-farklı-kitaplıklar

  ikea-kitaplıklar  

  Farklı İkea kitaplık modelleri ile hem oturma odanızda hem de çalışma odanızda kendinize küçük bir alan oluşturabilir sevdiğiniz kitaplarınızı hem bir dekorasyon objesi olarak kullanabilir hem de odanızın dağınıklığına bir son vermiş olursunuz.  İkea bu konuda en yakın üreticilerin fazlasıyla önüne geçmiş durumda. Üstelik bunu  müşterilerinin beğenisi kazanarak ve uyugun fiyatlarla satışa sunarak yapıyor. Çoğu ikea klasik kitaplık modelini o kadar güzel dizayn ediyor ki evinizde hiç düşünmeyeceğiniz bir yere kitaplığı koyabiliyorsunuz. Üstelik odanıza farklı bir hava kazandırmış oluyorsunuz. Ancak kitaplığın en çok yakıştığı yerin çalışma odası ve oturma odası olduğunu ikea kitaplık modelleri  incelediğiniz zaman anlayacaksınız.

  ikea-kitaplık-modelleri-

  ikea-kitaplık-modelleri

  İkea kitaplıklar arasından seçim yapmanız biraz zor olacak ancak dekore edilmiş alanlardan fotoğraflarını paylaştığımız ikea kitaplık çeşitleri size fikir verecektir. Daha fazla çeşiti bulmanız mümkün ama dekore edilmeden fotoğraflandıkları için seçim yapmanız biraz zor olabilir.

  İkea Kitaplık Fiyatları

  Zengin ürün yelpazesine sahip ikea için kitaplıklarda da aynı durum söz konusu olduğundan fiyat konusundada geniş bir aralık sizleri bekliyor. İhtiyacınıza cevap verebilecek bir kitaplık nasıldır bilemeyiz ancak 79.99tl den 1250.0 tl kadar kitaplık bulabilmeniz mümkün olacaktır.

  Farklı Kitaplık Modelleri İle İlgili Yazımız İçin Tıklayınız

  İkea Masa Lambası Modelleri İçin Tıklayınız…

  İkea Lambader Modelleri İçin Tıklayınız…

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.