Yabancı filmlerde görüp uzun zamandır özendiğimiz serbest stil küvetler artık ülkemizde de bulunabiliyor. Küvet ve banyo alışkanlığına farklı tadlar katan bu küvetler , banyo dekorasyonları ve kenar döşemelerini de tamamıyla değiştirmiş durumda. Geniş bir alan isteyen serbest stil küvetler, alışılagelmiş dik veya kare küvetlerin yerine hayalgücünüze kalmış şekiller yaratabiliyor.

Banyoların da evinbir parçası olmasını, kişiliğine uygun döşenmesini isteyen dekoratörler tarafından en çok sevilen parçalar arasında yer alan serbest stil küvetler , banyonuzda sınırları genişletmek için alternatifler ve jakuji keyfi ile birlikte geliyor.

Son zamanlarda çıkan serbest stil küvetler içinde Kleopatra’nın süt banyosu yaptığı tarzda feminen ve kıvrımlı şekiller dikkat çekici. Bu tip bir Freestanding küvette kendinizi kraliçe gibi hissedebilir, süt ile güzellik banyosu yapabilirsiniz.

Ayrıca farklı şekilleri ve geniş alanları ile bu tip küvetler aşk dünyanıza da bir çok şey katacaktır. Serbest stil küvetler ayrıca doğallık bağımlıları için ahşap seçeneği ve şeffaflıktan vazgeçmeyenler için şeffaf küvet seçeneği de sunuyor.