Fotoğraf ve Çerçeveler İle Duvar Dekorasyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Fotoğraf ve Çerçeveler İle Duvar Dekorasyonu

21 Temmuz 2015
3.254
 • Sponsor Bağlantı
  Fotoğraf ve Çerçeveler İle Duvar Dekorasyonu

   Fotoğraf ve Çerçeveler İle Duvar Dekorasyonu

  Evinizin salonunda veya oturma odanızda  sizin, eşinizin veya ailenizin bireylerinin fotoğraflarının esintisiyle oluşturulmuş bir köşenizin olmasını ister misiniz ? Anılar ile süslenmiş ftoğrafları kullanarak  bu hayalinize kavuşmanız mümkün. Çerçeveler ile duvarlarınızı süslemek istediğinizde iş tamamen sizin zevkinize kalsa da hazırladığımız galeri ile fotoğraf ve çerçeveler ile duvar dekorasyonu nasıl yapılır sorusuna cevap arayacağız.

  duvara-değişik-foto-çerçeve-asma-modelleri

  Fotoğraflar ile duvarları süslemek konusunda çok enteresan örneklerle karşılaşabilirsiniz. Bazen fotoğraflar ile süslenmiş abajur veya aplikler birer dekorasyon objesi olup karşınıza çıkabililir. Bazen ise boş çerçeveler ile duvarlarınızı dekore ederek farklı duvar dekorasyon örnekleri üretebilirsiniz. Rengarenk çerçevelerle süslenmiş duvarların ne kadar ilgi çekici olabileceğini ve odanızın havasını nasıl değiştirebileceğini anlamanız için galerimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

  farkli-duvar-çerçeve-dekorasyonlarıEğer elinizde yeteri kadar çerçeve yok ise duvarlarınız dekore etmek için fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. Yok fazla para harcamadan parlak fikirler ile ve farklı tasarımlar ile evinizde fotoğraflarınızla bambaşka bir hava yakalayabilirsiniz. Duvarlara fotoğraf yapıştırmak veya fotoğrafları apliklere, abajurlara sabitlemek işinizi kolaylaştırabilir. Veya fotoğraflarınızı renkli şeritlerin üzerine yapıştırararak bir film şeriti havasında görüntüler elde edebilirsiniz. Satın almanız gereken sadece siyah fon kağıtlar ve renkli kurdela şeritler olacaktır. Bu sayede odasının duvarlarını fotoğraflar ile  süsleyerek , dekorasyonunu tamamlayan kimselerin çok da büyük işler yapmadığını görebilirsiniz.

  düğün-fotoğraflarımı-nasıl-asmalıyım

  Düğün Fotoğraflarıyla Dekorasyon

  Size küçük bir ipucu daha vermek gerekirse ; yeni evlenen çiftlerin fotoğraflarının albümlerde saklanma devri sona erdi. Artık fotoğraflar evin birer parçası olarak tüm anılarınızı misafirlerinize sunabiliyor. Sizin yapmanız gereken düğün fotoğraflarınız tek tek seçmek ve ardından bunlarla neler yapılabileceğini öğrenmek.  Fotoğraf duvar bordürleri ile yatak odanızın duvarlarını , aplikler abajurlar ile de salonunuzu veya oturma  odanızı süsleyebilirsiniz ancak bunun için kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Para vermeden düğün fotoğrafları ile dekorasyon yapmak istiyorsanız  hazırladığımız fotoğraf galerisinden sizin için en uygun modeli belirleyerek odanızı düğün fotoğrafları ile süsleyebilirsiniz.  dugun-foto-çerçeve

  Çocuğunuzun Fotoğrafları ile Odasını Daha Eğlenceli Hale Getirin

  Son olarak şunu da belirtmek gerekiryor ki çocuğunuzun odasını dekore ederken satın alınmış  objeler veya oyuncaklarla odayı boğmak yerine , her ay çekilmiş birer fotoğraf ile hem büyümesini takip edebilir hem de odasına farklı bir atmosfer katmış olabilirsiniz. Çocuğunuzun fotoğrafları ile süslenmiş duvarlar farklı bir dekorasyon sağlamakla birlikte sıradışı bir görüntü yakalamanıza da yardımcı olur.

  Yazımızın sonunda  hazırlamış olduğumuz ve fotoğraflarınız ve çerçeveler  ile evinizde dekorasyon yapmanızın ne kadar kolay olduğunu görebileceğiniz galerimizi incelemenizi tavsiye ederim.

  Dekorasyon Önerileri Fotoğraf Galerisi

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Yapay Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.