Farklı Banyo Setleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Farklı Banyo Setleri

22 Temmuz 2015
4.953
 • Sponsor Bağlantı
  Farklı Banyo Setleri

  Farklı Banyo Setleri

  Bayanların vazgeçilmez alanlarından biri olan banyoların şıklığı bayanlar için fazlasıyla bir öneme sahiptir. Şık banyo tasarımları ile dekore edilmiş bir banyonun son olarak tamamlayıcı öğesi olan banyo setleri doğru şekilde şeçildiğinde  banyonun havasını değiştirmek çok kolay olacaktır. Farklı banyo setleri arasından seçim yapmak biraz zor olsa da bunun iyi tarafı her zevke uygun modern banyo setleri bulmak olacaktır. Banyo seti seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken asıl nokta banyonuzu nasıl dekore ettiğiniz olmalı. Modern çizgilerle dekore edilmiş bir banyoya mermer banyo seti kullanmak veya klasik çizgilerle haırlanmış bir banyoya sevimli banyo setleri ile eziyet etmek pek doğru olammakla birlikte banyonuzun olduğundan daha rüküş görünmesine de sebep olabilir.  turkuaz-banyo-seti-porselen-7-li

   

  Banyo seti modelleri arasından seçim yapabileceğiniz farklı modeller olmakla birlikte farklı malzemelerle yapılmış banyo setleri de mevcut. Bazen bambu banyo seti ile banyonuzun havasını değiştirmeniz mümkün iken bazen cam banyo setleri veya metal banyo seti ile ortama uyum sağlayacak modeli bulabiliyorsunuz. Neşeli ve eğlenceli bir yanınız var ise sevimli banyo setleri ile banyonuzu daha neşeli bir hale getirmenizde üstelik bu sayede çocuklarınıza banyo alışkanlığı kazandırmış olacaksınız.

  eğlenceli-havlu-baykuş-banyo-seti

  Banyo Setlerinin İçinde Neler Vardır ?

  Banyo setlerini; 3 lü banyo seti , 5 li banyo seti ve 7 li banyo seti olarak görebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız özellik ve bunları koyabileceğiniz yere göre seçim yapmak gerekecektir. Banyo setlerinin içinde genellikle ; Katı Sabunluk,Sıvı Sabunluk,Çöp Kovası,Diş Macunluk,Diş Fırçalık,Klozet Fırçalık  gibi parçalar bulunur.

  Banyo Setleri Fotoğraf Galerisi

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Yapay Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.