Evi Çiçekler ile Döşemek | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Evi Çiçekler ile Döşemek

31 Ocak 2015
1.171
 • Sponsor Bağlantı
  Evi Çiçekler ile Döşemek

  Herkesin bildiği gibi çiçekler evin olmassa olmazlarındandır. Eve ferahlık ve renk katar. Sizde evinizde mutlu ve ferahlık arıyorsanız, evin belli başlı yerlerini çiçeklendirin, renklendirin. Bu renklendirme, evinize karakter de kazandırır.

  Ev Çiçekleri

  Ev Çiçekleri

  Tabii odalardaki aşırı çiçek veya salkımlar görüntü kirliliği verebilir, insana boğma hissi uyandırabilir.

  Renk bakımından, oturma odasına en uygun renk yeşil ve tonlarıdır. Aynı zamanda duvar rengi ve dekorasyona uygun renk seçimide yapılabilir

  Unutulmaması gereken en önemli şeylerden biri de yatak odasındaki çiçeklerdir.  Uyuduğunuz yerde çiçeklerin bulunması sağlığınız açısından iyi değildir. Çünki bitkiler çevreye gündüzleri oksijen verir, geceleri ise karbondioksit yayar. Göze hoş durması için gerçeğe çok yakın olan suni çiçekler, yatak odasının olmassa olmazlarından olmuştur.

  Koridorlarda güneş ışığı ne kadar çoksa çiçekler o kadar  canlı renklerde seçilmelidir. Karanlık veya loş ışıkda ise, biraz daha koyu tonlara ve yeşile dönülmelidir.

  Kadınların gününün büyük bir kıskı mutfakta geçtiğinden dolayı mutfak içerisindeki çiçeklerin en iyi seçilmesi yer olmuştur. Mutfakta masaların üzerindeki çiçeklerden tutun, beyaz eşyaların üstünde bile çiçekler bulunabilir, mutfağı renklendirebilir.

  Çiçek Resimleri

  Çiçek Resimleri

  Banyolarda ise geneli ışık almadığından dolayı yapay ürün ve diğer dekorasyon ürünleri ile süslenir.Banyoda fazla ışık istemeyen ve nemli ortamlardan hoşlanan türden çiçekler kullanabilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.