Ev Çalışma Odası | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Ev Çalışma Odası

30 Ocak 2012
2.327
 • Sponsor Bağlantı
  Ev Çalışma Odası

  Yoğun olan işlerinizi evde takip etmek zorundaysanız ya da evinizden çalışıyorsanız. Sizlere evinizde nasıl konforlu bir ofis yaratabileceğinizi anlatacağız.

  Evinizde, ofis için tasarlanan bir sandalye ve  çalışma masası kullanılmalıdır. Evinizde var olan bir masa veya  sandalyeyi, bu amaçlı kullanmak sağlıklı olmayacaktır. Sağlıklı oturma şekli için ayarlanabilir  sandalye olmalı ve ayaklarınız yere, düz olarak basmalıdır.

  Masada çalışırken, size gerekli olabilecek şeylerin listesini çıkartıp, ona göre öncelikli eşyalarınızı daha kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyunuz. Çekmeceleriniz kolay açılır olmalı ve çalışırken sizi zor durumda bırakmamalıdır.

  Yeriniz uygunsa, çalışma alanınızın yakınlarına koltuk veya bir oturma grubu koyabilirsiniz. Eğer bahsi geçen alan, tek bir kişi tarafından kullanılıyorsa; sevdiğiniz bazı küçük objeleri gözünüzün önünde sergileyebilir ve dinlenme anında bunun keyfini çıkartabilirsiniz.

  Profesyonel anlamda ev ofisi, yakın bir tarihe kadar belli meslek gruplarına veya hafta sonu, evinde çalışma yapan insanlar için gerekliydi. Ancak; bilgisayarın, yaşantımıza bu denli girmesiyle, ev ofisleri adeta tercih sebebi oldu.

  İşiniz gereği, ara ara bazı insanlarla yüzyüze diaologlar kurmanız gerekiyorsa, bunun için en uygun alanı düşünmek zorundasınız. Ev halkının yaşam biçimini etkileyecek alanlardan kaçınmanız gerekebilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Ofis Mobilyaları ve Depolama
  Vivense Ofis Mobilyaları ve Depolama
  Ofisiniz İçin Uygun Koltuk Modelleri
  Ofisiniz İçin Uygun Koltuk Modelleri
  İkea Kitaplık Modelleri
  İkea Kitaplık Modelleri
  Farklı Kitaplık Modelleri
  Farklı Kitaplık Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.