Duravit Jakuzi Küvet Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Duravit Jakuzi Küvet Modelleri

28 Ağustos 2013
4.844
 • Sponsor Bağlantı
  Duravit Jakuzi Küvet Modelleri

  Duravit jakuzi ve küvet ürünleri ile büyük bir popüleriteye ulaştı. Havuz sistemleri Sundeck Havuz  ve Bluemoon Havuz’u satışa sundu.

  duravit-jakuzi

  Sundeck ve bluemoon havuzlar sadece banyoda değil evin diğer bölümlerinde de kullanılabiliyor.Venge ve kiraz panelli dış mekan modelleri terasa veya bahçeye monte edilebiliyor.Havuz,bir bahçe hortumuyla da doldurulabildiği için kalıcı bir su bağlantısı gerekmiyor.Özel kılıfları sayesinde yapraklardan ve tozlardan da korunabiliyor.

  Havuz ,paslanmaz çelik jet ucu ile banyonuzu birinci sınıf bir spa merkezine çevirebilecek sisteme sahip.40 dan fazla bulunan jet ucu, güç masajından köpük banyosuna kadar uzanan seçenekler sunuyor.

  duravit-banyo

  Duravit Lavabo Küvet

  Küvetlerin tabanına yerleştirilen 24 adet Durapearl jet sistemi hem büyük su kabarcıkları hem de rahatlatıcı yumuşak bir su masajı yapıyor.Aynı zaman da suyu ve havayı karıştırarak vücudu saran ve rahatlatan köpükleri üretiyor.Sistem,köpük banyosundan su masajına su geçirmez kontrol paneli yardımıyla geçiliyor.Bu sistem renkli LED ‘ler sayesinde atmosferik ışıklar ile istenilen ortamı kolayca sağlamanıza yardımcı oluyor.

  Masajınızın tercihi ise tamamen size kalmış.GÜÇ sistemi omuz ve boyun kaslarınızın gevşemesine yardımcı oluyor.Dört geniş jet ucu;gergin kaslar için güçlü bir masaj uyguluyor.Küvetin kenarlarlarına yerleştirilen jet uçları,dört farklı kas grubuna yönelik çalışıyor ve masajın yoğunluğu ayarlanabiliyor.Ayrıca sırt ve ayak içinde masaj yapan on adet ekstra döner jet de mevcut.Havuzun diğer bir ayrıcalığı da günün stresini atmak ve dinlenmenin keyfini birlikte çıkarmak için yeterli iki kişilik alana sahip.

  duravit-küvet

  Diğer sistemlerin aksine,bu havuzda ki su kullanıldıktan sonra boşaltılmayabiliyor.Küvet doldurulduğunda ve su istenilen sıcaklığa geldiğinde, suyun sıcaklığı sabitleniyor ve gün boyu kullanılabiliyor.Bunu küvetin özel yalıtımı ve suyun etrafından geçen entegre ısıtma sistemi sağlıyor.

  Küvette duran su,kum veya toz gibi büyük parçaları temizleyen filtre ve dezenfekte için kullanılan ozon jeneratörü tafafından temizleniyor.Ozon sistemi spa teknisyenleri tarafından da onaylanan en etkili temizleme yöntemi.

  Dezenfeksiyon devresi küvetin dışında olduğundan ozon suya geldiğinde oksijene dönüşmüş olur.Bunun için özel bir bakım gerekmez.Kullanıcının sadece küveti temiz tutmak için talimatlara uyması yeterlidir.Yine de en iyi seçenek küvete girmeden duş almak ve banyo tuzları kullanmamak.

  Jochen Schmiddem tasarımı havuz Blue Moon, kare bir kasanın içerisinde bulunan yuvarlak bir küvet gibi görünüyor.EOOS tasarım grubuna ait havuz SUNDECK ise kendi başına bir ünite olarak yada duvara dayalı olarak da kullanılmasına olanak sağlayan dikdörtgen yapısı ile dikkat çekiyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • Gosterdiginiz ilk urun Jacuzzi marka orjinal hidromasaj distemi olup Gemini modelidir. Duravit marka degildir. Fantasia distributorlugunde Turkiye’de satisa sunulmaktadir. Duzeltmenizi rica ederiz. 

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.