Duravit banyo mobilyaları modellerinden bir kaç örnek sunacağız..

Banyo mobilyaları, banyoları farklılaştıran en önemli özelliktir.  Bu yüzden hem kullanışlı, hem sağlam hem de şık tasarımlar istemeniz çok normal.

Duravit Banyo Modeli Starck 1

Duravit Banyo Modeli Starck 1

Banyo mobilyalarında en kaliteli markalardan birisi olan Philippe Starck, sektörün öncülerinden ve profesyonel tasarımcılarından birisi. En bilinen ve ünlü mekanlar için bile şık tasarımlar yaratan bu marka, sadece şıklık değil, kullanışlı olması ve fonksiyonel olmasıyla da bilinen ve tercih edilen bir isim.

Duravit Banyo Mobilyaları

 

Mekanlarınızda yer açmak istiyorsanız, depolama özelliği olsun istiyorsanız ve bunun yanı sıra şıklık, zerafet de banyoma yansısın diyorsanız işte size Philippe Starck. Bu ihtişamı yaşamak sizlerin de hakkı.

Duravit Sundeck Havuz Mobilya

Duravit Sundeck Havuz Mobilya

Duravit ürünlerini incelerseniz, bu ürünleri bulacağınız kesin. Bu ürünlerde lavabolar abartılı değil ve kabinli olarak dizayn edilmiş durumda. Porselen kalitesi birinci sınıf. Ahşap kısımları ise lavaboyla bütün halinde tasarlanmış. Pratik ve kullanımı keyifli olan dekroatif banyo mobilyaları sayesinde değişimi sizler de hissedeceksiniz.