İtalyan Stocco Maitre markasının ürettiği sıradışı bir ürün. Bu italyan markası, geleceğin en gözde banyolarını tasarlamakta bir numara diyebiliriz. Hayatınızı kolaylaştırmak ve banyolarınıza keyfi, sağlığı getirmek için durmadan çalışıyor.

Lüks bir yapıya sahip olan dokunmatik ekranlı banyo aynaları, en çok tutulan ve beğenilen ürünleri arasında.  Kendinizi şımartmak için bire bir olan bu ürün sayesinde bir çok rahatı elde edebileceksiniz.

Dokunmatik Banyo Aynası

Dokunmatik Banyo Aynası

Ürünün genel özellikleri; Dokunmatik ekranının olması, programlanabilmesi, radyo ve mp3 çalarının olması, tarih ve barometre göstergesi, özel bir algılama teknolojisinin bulunması, ebatlarının 90 cm ile 2 m arasında tasarlanabiliyor olması.

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız aşikar. Belki de saat göstergesi bu yüzden var. Saçlarınızı yaparken, traş olurken, diş fırçalarken istediğiniz müziği dinlemek sizin elinizde. Ayna, duştan sonra algılama teknolojisi sayesinde ısınarak buharlaşmasını önlemektedir. Bu ayna alüminyum çerçeveli ve parlak yüzeylidir.