Dış mekanlar için seçilen modellerin sadece estetik kurgusuna kapılmak, bir süre sonra tüm bahçe keyfini öldüren sorunlar yaratabiliyor.

Dış Mekan Mobilyaları

Dış Mekan Mobilyaları

Sürekli güneş altında olan bu ürünlerin, hele bir de havuz başı gibi suya yakın bir alanda kullanımları söz konusuysa; özel üretim teknikleri ile hayata geçirilmesi ve uzun yıllar aynı kalitede konfor sunabilmesi büyük önem taşıyor.

Tilia’nın bu son derece önemli konuları maksimum dikkatle ele aldığı bahçe koleksiyonu, 2009 yılında yeni modellerle daha da genişledi. Markanın ISO 9001:2000, TUV, CATAS, LP France gibi kalite belgeleri ile desteklediği üretim anlayışından doğan yeni tasarımlar, göz zevkini de okşayan şık çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor.

Bu modellerden biri olan Manila; bir kanepe takımı ve hem iç, hem de dış mekanda kullanılabilecek bir perspektifte hazırlanmış. Örgü dokusundaki tütün rengiyle, farklı minder renklerinin kombinasyonu, şıklığı artırıcı unsurlar arasında bulunuyor.
Rodos modeli ise alüminyum konstrüksiyon yapısıyla son derece elegant bir görünüme sahip…

Oturma grubu olarak tasarlanan modelin sırt ve oturma kısmındaki file döşemesi, uzun süreli kullanımlarda bile eksilmeyen bir rahatlık duygusu veriyor. Yıkanması ve bakımı da kolay olan Rodos, iç ve dış mekanlarda dekorasyon konseptlerini başarıyla destekleyebiliyor.

Markanın bir diğer çalışması ise Hawaii adını taşıyor. Toplam altı parçadan oluşan ve farklı minder seçenekleriyle evin her mekanına uyum sağlayan bu şık kanepe takımı; örgü tekniği açısından da çok yeni bir tasarıma sahip…