Evlerimizi klasik havadan daha modern bir dekorasyona ve sıra dışı tasarımlara bırakan yeni aydınlatma modası ile modern köşe koltukları uyumlu halı ve perdelerimizi küçük ayrıntılarla daha renkli hale geliyor. Geçmişlerde kalan abajur dekoru günümüzde de yeniden popülerliğini geri kazanıyor.

Abajurlar yatak odalarımızda başucu aydınlatma görevini bırakıp her daim kullanabileceğimiz renkli dikkat çekici aksesuara dönüştü. Yeni yılda da abajurlar moda olacağa benziyor sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak ilginç tasarımlarda abajur almanız isabetli bir karar olur.

Dekorasyon Aydınlatma

Dekorasyon Aydınlatma

Farklı aksesuar gibi gözüken tasarımlarla da evinize uygun gizemli bir hava yaratabilirsiniz böylece hem güzel bir dekor hem de evinizde zengin bir görünüm elde edebilirdiniz. Eviniz ister klasik ister modern döşenmiş olsun her zevke her mekana uygun abajur modelleri bulunuyor.

Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma Modelleri

Çocuk odaları içinde oldukça şık ve renkli tasarımlar mevcut. Zevkinize uygun tasarımlarla çocuğunuzun odasında şık ve yaratıcı görünümler yaratabilirsiniz.