Dar Mutfak Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Dar Mutfak Modelleri

1 Ağustos 2016
2.913
 • Sponsor Bağlantı
  Dar Mutfak Modelleri

  Dar Mutfak Modelleri

   

  Çoğumuz evde mutfaktan dolayı şikayet ederiz.Dağınık,içimizi daraltan küçük mutfaklarda zaman geçirmekten hepimiz kaçarız.Bir türlü toparlanamayan dağınık gözüken mutfaklardan kurtulmanın tam zamanı.Bir an önce yapacağımız şeyi yapıp oradan çıkmak,uzaklaşmak isteriz. Ama sizde mutfakta zaman geçirmekten zevk almak istiyorsanız ve evinizin değerli yeri olan mutfağınızı sevmek istiyorsanız, size birkaç tavsiyem var.Mutfağınız küçük ise üzülmenize gerek yok,mutfağınızı dekore etmek çok kolay. Hem de birkaç küçük tüyo ile.

  Bunlardan birincisi,mutfağınızda raflara önem verin. Boşta kalan duvarlarınızı raflarla süsleyin. Bu,hem mutfağınızın hoş durmasını ve aynı zamanda toparlanmasını sağlar.Ve gelelim diğerlerine, mutfağınızın boşluklarını gizli bölmelerle doldurun. Mutfak dolaplarının, çekmecelerinin veya duvarın rengine uygun şekilde yapacağınız bu küçük gözler sayesinde dağınıklığın toplanmasında işinize yarayabilirler. Bunlar için manav kasalarından faydalanabilirsiniz. Dar mutfak modelleri arasından seçim yaparak da kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

  Küçük ahşap kasalar, mutfağınızda boş kalan yerlere bu kasaları koyup, onları istediğiniz şekle boyayıp hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.Farklı bir yönden ankastre mutfaklar. Küçük mutfağınızı toparlamanın en kolay yollarından birisi de ankastre eşyaların kullanılması. Gömme şeklinde olacak olan fırın, dolap vb. eşyalar gözünüze daha hoş gelecek ve mutfağınızın genişlemesinde yardımcı olacaklardır. Mutfağınızda bulunan oturma ünitesinin altını es geçmeyin. Altına küçük bir çekmece yaparak yine aynı şekilde yer açılmasını sağlayabilirsiniz.Bu tür küçük tüyolarla mutfağınızı dekore etmek artık çok daha kolay olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.