Uzun yıllardır dekorasyon sektöründe yer alan Cresta, farklılaşan banyo modelleri ile normal hayatı bir ayrıntı olmaktan çıkarıp, işlevsel ve estetik ürünlerle hayatın ta kendisi olmayı amaçlıyor.

cresta-banyo

Farklı dizaynı ile ilgiyi arttıran Arica modelinde abanoz, tik ve venge natürel kaplama kapak tercihleri seçenekler arasında bulunuyor.

Frenli tandem ray sistemi ile kullanıma elverişli olan çekmece modülleri ve açık gözleriyle gizlencek malzemeler için kullanımı rahat olması hedeflenmiş.

Kavisli dizaynı ile farklılık gösteren Sense’in gövde ve kapaklarında tamamen High Gloss beyaz laken kullanılmış. Çeşitli renk seçenekleri ile üretilebilen ürünün tezgah ve lavabosu camdan meydana gelmekte cam altın yaldızlı yekpare..
cresta-banyo-1

Banyo Mobilyası

Ürün özel birşekilde üretilen parlak kulpları, frenli tandem ray sistemli çekmeceleri, yavaşlatıcı şeklindeki hidrolik kapak menteşeleri, buğu önleyici ayna rezistansı ve şık aydınlatma apliği ile pek çok özelliği satandartlaştırıyor.

Cosmo serisi estetik çizgilerden meydana gelen dizaynı ve kullanılan parlak lake ile ürüne şıklık katıyor. Yüz, doksan, seksen ve ellibeç cm boyutlarıyka imal edilen seride farklı renk çeşitleri olarak kırmızı beyaz turuncu ve krem
De bulunmaktadır. Cosmo’nun gizli aydınlatmalı ayna versiyonunda buharlaşma engelleyici mekanizmada mevcut.