Aslında tamda yaşanılabilinecek te diyebildiğimiz bu banyoları İtalaya’nlı ünlü dekorasyon tasarımcısı olan Colli’i piyasaya çıkartacak.Bildiğimiz banyolarda çok farklı olan bu tasarımlarda yaşanılabilinecek bir hava hakim.

colli suit

colli suit

Yurt dışında getirmiş olduğu yeni nesil banyolar ile gerçektende aklımızdaki anlayışı Yılmazlar Bm Center değiştiriyor.Bahsettiğimiz bu yaşanılabilinecek olan banyolar tam anlamı ile süper.Çünkü bu banyolar yaşamımıza daha çok kolaylık,rahatlık gibi fonsiyonel özelliklerde katacak.Ayrıca bu banyolar kişiye özel bir ortamda oluşturabilme özelliğine sahip.Bu nedenlerden ötürü bahsetmiş olduğumuz Calli Suit banyoları mutlaka görmeniz gerekiyor.

suit örnekleri

suit örnekleri

Hoş ve estetiğin yanında rafine bir tasarıma sahip bu banyolar tamda bizler için banyo süremizi uzatmamıza yarayacak gibi.Bu banyolar ile küçük mutluluklar kazanmamız sağlancak.Ayrıca bu kadar özelliğe sahip banyolar daha çok duvr karolarında 23×75 ebatlarında dizayn ediliyor ve diğer ürünlerden daha farklı bir tasarıma sahip olduğu için estetik duruyor.

Colli Suit ipek ve doğal taş kumaşları gibi kendine has dokusu sayesinde farklı sanatsal formalrı biraraya getirerek ortaya farklı bir ürün çıkartabiliyor.