Bu Sezon Görülmeye Değer Oturma Odası Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bu Sezon Görülmeye Değer Oturma Odası Modelleri

9 Kasım 2018
710
 • Sponsor Bağlantı
  Bu Sezon Görülmeye Değer Oturma Odası Modelleri

  Oturma odası bir evin en popüler alanlarından biridir. Bu alanı dekore ederken de herkes kendi zevkine, rahatlığına göre dekore etse de kimi zaman bazı fikirlere ya da farklı oturma odası modelleri görmeye ihtiyaç duyar. Dolayısıyla bu noktada dekorasyon tavsiyeleri olarak sizlere bu sezon görülmeye değer oturma odası modelleri hazırladık. Bu fikir ve görsellerimizden yola çıkarak sizde oturma odanızı tekrar dekore edebilirsiniz.

  Oturma odası modellerinde ilk olarak oturma grupları göze çarpar. Oturma grubu denilince neredeyse her marka kendi konseptine  uygun modelleri olsa da markadan ziyade önce rahatlık, konfor, kalite, kullanım rahatlığı ve rengi gelmelidir. Çünkü her ailenin kendine göre bütçesi olmasından dolayı sık sık oturma grubu değiştirecek gücünüz olmayabilir. Bundan dolayı seçimlerde dikkatli olmakta fayda var.

  Aksesuarlara Abartmadan Yer Vermek 

  Bir evin ince güzellik alanı aksesuarlar sayesinde olur. Fakat bazı insanlar aksesuar olayını fazla abartıp, oturma odasının görüntüsünü kabusa çeviriyor. Dolayısıyla böyle bir ortamda rahatlık aramak hem siz hem de misafirleriniz için çok zor olacaktır. Ayrıca bu tarz oturma odası modelleri rahatlıktan uzak, sıkıcı ve boğucu havası olur.

  Oturma odasında aksesuar olarak lambader, şık tablolar, modern bir orta sehpa, farklı dekoratif süsler, gösterişli bir ayna, mumluk, fener ve çerçeve gibi aksesuarlar olabilir. Tabi bu aksesuarlar da bilinçli tercihler yapılmalıdır. Yani her tarafın güzel görünmesi adına her boş alanı aksesuarla doldurmamalısınız.

  Bu sezon görülmeye değer oturma odası modellerinde her tarzın yansıtacak görsellere yer verdik. Tabi ki her insanın bakış açısı, duyguları, rahatlık anlayışı ve tarzı farklı olacağından dolayı tabi ki oturma odası dekorasyonu da farklı olacaktır. O halde bu görsellerimizi tek tek incelemeye ne dersiniz?

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.