Bosch Klimalar | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bosch Klimalar

9 Haziran 2011
1.929
 • Sponsor Bağlantı
  Bosch Klimalar

  Klima sezonuna ramak kaldı, bizde sezon öncesi sizler için klima araştırması yaptık ve en iyi diye bilinen klimalar arasında çevre dostu olan Bosch kilmalar hakkında bilgileri derledik ve sizlerin bilgisine sunalım istedik:)

   Saygıda kusur etmiyen çevre dostu Bosch klimalar

   Saygıda kusur etmiyen çevre dostu Bosch klimalar

  BYaşam için teknoloji sloganıyla ürünler sunan Bosch Ev Aletlerinin klimaları, yaşam alanlarını soğuturken dünyayı ısıtmıyor. Çevreye saygılı Bosch klimalar, ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazını kullanıyor.
  R410A gazı, sadece kendi geleceğini değil, aynı zamanda gelecek nesilleri de düşünen, kullandığı her üründe çevreyi de gözeterek hareket eden kullanıcıların Bosch marka klimaları gönül rahatlığıyla kullanabilmelerini sağlıyor. Bosch, tüm modellerinde çevreye saygı kapsamında mutlak olarak tercih edilmesi gereken R410A gazını kullanıyor. Ayrıca doğa dostu R410A gazı kullanan ve bu sayede ozon tabakasına zarar vermeyen Inverter klimalar, enerji tüketimini de klasik model klimalara oranla yüzde 40 oranında azaltıyor.

  R410A gazı nedir?
  Bosch klimalar, çevreye ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanarak Boschun çevreye ve dünyamızın geleceğine karşı hassasiyetini bir kere daha ortaya koyuyor. Bosch klimaların tümü, ozon tabakasına zarar vermeyen ve çevreye dost olan R410A gazını kullanıyor.

  Soğutma sistemlerinde kullanılan HFC (Hidroflorokarbon) grubunda yer alan soğutucu akışkan R410A gazı, yüzde 50 oranında R125 ve yüzde 50 oranında R32 olmak üzere iki farklı gazın bileşiminden oluşuyor. Enerji verimliliği daha yüksek olan R410A, küresel ısınma ve ozon tabakasının delinmesine çözüm olarak Boschun tüm klima modellerinde kullanılıyor. Yerini R410A gazına bırakan R22 ise soğutma sistemlerinde artık kullanılmıyor.

  Fiyatlar için, yetkili mağazalardan fiyat listesi edinmenizi öneririz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Arzum Ev Aletleri
  Arzum Ev Aletleri
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.