Bellona, özgün tasarımları ile evlerdeki şıklık  yarışını devam ettiriyor. Bellona, yeni  koltuk takımı Lizbon ile dekorasyon trendlerine yön vermeye devam ediyor.

lizbon 300x182 Belonadan yeni ev modası Lizbon

 

Ev modasının öncüsü Bellona, 2011 tasarımlarını art arda tüketici ile buluşturmaya devam ediyor. Her zevke hitap eden ürünleri ile ev modasının yönünü belirleyen Bellona, yeni tasarımı Lizbon koltuk takımıyla modern çizgileri ince ve şık detaylarla zenginleştirerek salonlara taşıyor.

Modern tasarımın sade ve zarif detaylarla süslendiği Lizbon Koltuk Takımı iki adet tekli koltuk, bir adet ikili ve bir adet üçlü sandıklı kanepeden oluşuyor. Gri ve kahverengi gibi pastel tonların uyumlu bir şekilde buluştuğu Bellonanın yeni ürününde sırt minderleri ve koltuk yastıkları üzerinde yer alan ince işlemeler oturma odasına farklı bir hava katıyor. Lizbon, koltuk takımının her mevsim rahatça kullanılabilecek uyumlu kumaşı, özel olarak kullanılan deri fitilleri ile başarılı bir kombinasyon yaratıyor.

Bellona ev modası konsepti çerçevesinde Lizbon için özel olarak ürettiği sehpa ile de hem dekoratif hem de kullanışlı bir ünite sunuyor. İddialı ve şık görünümünün yanı sıra Lizbon Koltuk Takımı ergonomik yapısı ve fonksiyonelliği ile de öne çıkıyor. Üçlü ve ikili sandıklı kanepeler yatak olabilme özellikleri ile kullanım kolaylığı konusunda maksimum performans sergiliyor.