Bellonadan Genç Odası Modası | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bellonadan Genç Odası Modası

5 Ağustos 2011
2.902
 • Sponsor Bağlantı
  Bellonadan Genç Odası Modası

  Bellona genç odası trendleri ile yine herkesin beğenisini toplayacak gibi arkadaşlarım.

  Bellona, yeni genç odası trendlerini yansıtan ve her yaş grubuna uygun yeni  ürün grupları Favori, Nova, Slide ve Loft ile çocuk ve gençlere hayallerini kurdukları odayı mükemmel bir tasarım ile sunuyor.

  bellona1 300x202 Bellonadan genç odası trendleri

  Modern görünümü, gençlerin enerjisini en iyi yansıtan renk seçenekleri ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle Bellona genç odaları evlere yepyeni bir hava katacak kadar iddialı Karyolada alarmlı saati, ranza üzerinden kaydırağı ile Bellona çok özel tasarımları sadece çocuk ve gençler için hazırladı.

  Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile yeni trendleri belirleyen Bellona, yeni çocuk ve genç odası koleksiyonuyla eğlenceyi, fonksiyonelliği ve özgün tasarımı bir arada buluşturuyor.

  Koleksiyonun genç kızlara hayallerinin odasını sunan ürünü Favori, yılın genç odası trendlerini yansıtıyor. Ağırlıklı olarak pembe ve kırmızın uyumlu kombinasyonunun kullanıldığı ürün, 3 kapılı gardrop, ergonomik yatak ve fonksiyonel 3 çekmeceye sahip şifonyerden oluşuyor. Aynı desen ve renklerin tüm ürünlerde kullanılmasının yarattığı bütünlük Favori genç odasının dikkat çeken özellikleri arasında

  Enerji dolu çocuk ve gençlere hitap eden Slide genç odası, eğlence, fonksiyonellik ve ergonomiyi bir araya getiriyor. Ürünlerde kullanılan canlı renkler, yeşil, sarı ve mavinin, yarattığı enerjik atmosferde ranzanın baş ucunda yer alan kaydırak kendi segmentinde bir ilki temsil ediyor.

  Beyaz ve yeşil renklerin bir arada kullanıldığı çalışma masası bilgisayar kullanımına uygun tasarımı ve kitaplar için tasarlanan rafıyla dikkat çekiyor. Ayrıca sarı, yeşil ve beyaz renklerin hakim olduğu şifonyer odanın enerjik yapısını tamamlıyor. İki kapıya sahip gardropun ortasında yer alan raf ve çekmeceler ürünün fonksiyonelliğini artırıyor.

  Hobileri ve ilgi alanları fazla olan çocuk ve gençlere hitap eden Nova ve Loft genç odası, modern ve özel tasarımı ile farklılık yaratıyor. Tasarım ve ahşap renklerin yarattığı ferahlık Loft genç odasında fonksiyonellik ile birleşiyor. Karyola başında yer alan alarmlı saat ürünün pratikliğini gözler önüne seriyor.

  Çalışma masasınında yer alan raf, kitaplık ve özel bardaklık ürünü farklılaştıran en önemli özelliklerin başında geliyor. Üç kapılı gardrop, 4 çekmeceye sahip şifonyer çocuk ve gençlere kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Birbirinden eğlenceli genç ve çocuk odaları Türkiye çapında 800 e yakın Bellona mağazasında sizleri bekliyor.

  Güncel fiyatları için, Bellona yetkili mağazalarından fiyat listesi isteyiniz arkadaşlarım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Genç Erkekler İçin Çok Tercih Edilen Genç Odası Takımları
  Genç Erkekler İçin Çok Tercih Edilen Genç Odası Takımları
  Bebek Odası Aydınlatma
  Bebek Odası Aydınlatma
  Mondi Genç Odası Modelleri
  Mondi Genç Odası Modelleri
  2013 Dimax Genç Odası
  2013 Dimax Genç Odası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.