Bellona 2011 Lifos Koleksiyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bellona 2011 Lifos Koleksiyonu

7 Haziran 2011
3.094
 • Sponsor Bağlantı
  Bellona 2011 Lifos Koleksiyonu

  Her yıl ev modasında devrim yapan Bellona, 2011 yılına özel olan Lifos koleksiyonu ile yine gönülleri fethedecek

  bellona 300x164 2010 şıklığının yeni adresi BELLONA

  Bellonanın son tasarımı  Lifos, salon, yatak ve yemek odalarında sadeliğin şıklığını mükemmel bir performansla  gözler önüne seriyor

  Çağdaş ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam alanlarına değer katan Bellona, Lifos Yemek Odası, Lifos Yatak Odası, Lifos Koltuk Takımından oluşan Lifos ürün grubu ile yenilikçi ve estetik bir ürün serisine daha imza atıyor. Her tür mekana ve zevke hitap edecek kadar iddialı olan Lifos ürün grubu, evlerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçlıyor.

  Bir mobilyadan çok daha fazlasını sunan Lifos dekorasyona farklı bir boyut kazandırmak amacıyla üç ayrı ürün grubundan oluşuyor. Lifos koltuk takımı, iki berjer, sandık ve yatak olabilen ikili ve üçlü koltuğuyla siyah rengin asaletini modern bir tasarımla harmanlıyor. Detaylardaki zarifliğinin bütünüyle ön plana çıkartıldığı Lifos koltuk takımı, dönemin son modası olan simli deri uygulamasını baza, kol ve yastıklarla mükemmel bir uyum içerisinde sergiliyor. Siyah cam ve krom şerit ile hareketlendirilen Lifos sehpa ise takımı göz dolduran bir şıklıkla tamamlıyor.

  Koleksiyonun bir diğer tasarımı olan Lifos yemek odası takımı parlaklığın göz dolduran çarpıcılığı ile ezberleri bozmaya hazırlanıyor. Şık gümüşlüğü, modern TV ünitesi, fonksiyonel masa ve sandalyesi ve aynalı konsolu ile üstün tasarım örneği sunan Lifos Yemek Odası Takımı keyifli yemeklere davetiye çıkartıyor. Takımda kullanılan taşlı kulplar ve kromaj renkli fitiller ise güzelliğin detaylarda gizli olduğu gerçeğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Minimalist bir yaklaşımla tasarlanan Lifos Yatak Odası ise ürün grubuna özel parlak gövde rengi, simli deri klapası, parlak krom şeritleri ile yatak odalarından yeni dekorasyon trendini belirliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.