Kendimize yakışan parfümü bulmak oldukça zordur. Belki onlarca deneme yaparız. Sonucunda yine de bulamayabiliriz. Belki de nerden başlayacağımızı bilmiyoruzdur. Başladıktan sonra devamını getirmek her zaman daha kolaydır. Giorgio Armani ile başlamaya ne dersiniz?

Giorgio Armani erkek parfümleri arasından zaten kokusunu çok iyi bildiğimiz  Giorgio Armani Aqua Di Gio ‘yu deneyerek başlayabilirsiniz. AquaDiGiofresh kokusuyla sizi gün boyu tazelerken etrafınızı da mest edecektir. Kadınlar tarafından da çok sevilen bu koku sizin de favoriniz olabilir.

Bayan parfümünde ise Giorgio Armani Codeadıyla ürettiği parfümü ile Giorgio Armani kadınların da gönlünü fethetmiştir. Armani Code hoş kokusuyla koklayanların başını döndürmenize sebep olacaktır. Giorgio Armani bayan parfüm seçeneklerinden Armani Code vazgeçemeyeceğiniz bir koku olabilir.

Giorgio Armani fiyat olarak pek çok iyi marka gibi normalin biraz üzerindedir. İndirimdeyken alabileceğiniz siteler olduğunu unutmayın. Şuan birçok parfüm gibi Giorgio Armani parfümlerinin de indirimde olduğu balerin.com size yardımcı olacaktır.