Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler

29 Mart 2018
2.271
 • Sponsor Bağlantı
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler

  Birçok bayana ” Evin temiz olduğunu nereden anlarsınız?” sorusu sorulduğundan büyük kısmı banyodan cevabını verir. Bundan dolayıdır ki bir bayanlar banyosunun devamlı temiz ve düzenli olmasını ister. Hal böyle olunca bizlerde banyonuzu güzelleştirecek akıllı fikirleri sizler için bir araya getirdik.

  Öncelikle banyonuzda fazlalık olan ve görüntü kirliğine neden olacak eşyaları ortadan kaldırınız. Özellikle havlularınız var ise onları güzel bir raf sayesinde daha estetik bir görüntü kazandırmalısınız. Eğer ki raf kullanmayı düşünmüyorsanız çok şık sepetler bulunuyor. Bu sepetlerin içerisine havlularınızı koyduğunuzda hem havlularınız düzene giriyor hem de sepetler şık bir dekorasyon oluşturuyor.

  Banyo dekorasyonlarında kullanılan bir başka detay ise açık dolap ve raf sistemleri. Hatta bu raflar o kadar çok tercih edilir oldu ki birçok banyo dekor ürünleri satan mağazalarda baş köşede yerini alan bir ürün oldu. Özellikle ferforje tarzı ya da rustik tarzda açık dolap raf sistemleri daha ön planda.

  Dekoratif Ürünlere Yer Açın

  Banyo aslında sadece duş almak için değil, rahatlatıcı bir ortam, ferah bir alan olmalı”, diye düşünüyorsanız değişik dekoratif ürünlerle çeşitlendirmelisiniz. Örneğin; şık bir yapma çiçek kullanabilirsiniz. İster küçük bir çiçeğin aynısından birkaç tane alarak dekore edebilir, ya da tek ama şık görüntüsü olan bir çiçek tercih edebilirsiniz. Fakat renk seçimi yaparken ağırlıklı olarak beyaz olmasında yarar vardır.

  Banyonuz çok fazla nem alan bir ortam değilse, çok şık tablolar asabilirsiniz. Klozet üzerine, küvetinizin ya da aynanızın yan duvarına, lavabonun karşısına tablolar güzel görünecektir. Tablo seçimi yaparken de mutlaka banyonuzun genel dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Tabi mutlaka fikir olmalı diye düşünüyorsanız, farklı banyolardan, farklı yerlerde kullanılmış banyo tablolarını seçtik.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  En Güzel Banyo Küveti Modelleri
  En Güzel Banyo Küveti Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.