Tüm gününüz bir şekilde yoğun ve stresli geçiyor. Ev hanımları tüm gün ev işleriyle uğraşmaktan bitkin düşüyor, dışarıda okuyan, çalışan kişiler ise bir çok zamanını yolda tozun, trafiğin içinde geçiriyor geri kalan vaktinde ise hem zihinse hem de bedensel olarak yoruluyor.. Gün bitiyor eve geliniyor ve ‘’ şöyle bir güzel banyo yapayım kendime zaman ayırayım, dinleneyim ‘’ denildiği zaman da banyoya girildiğinde karşılaşılan manzara eğer yeteri kadar teşvik edici ve rahatlatıcı değilse tüm gün boyunca biriken stresiniz azalmak yerine git gide çoğalıyor. ‘’ Bir an önce bitsin gitsin ‘’ deyip zorunlu bir iş haline geliyor banyo yapmak. Tüm bu sorunlara son vermek için banyo için şık küvet tasarımları içeren muazzam bir yazı ile sizlerin karşısındayız.

Kişinin kendi ile baş başa kaldığı, özel ve mahrem alanlardan biri olan banyo için en önemli noktalardan birisi duşa kabin / küvet alanı olduğunda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Biraz kirli olsun ya da alanı dar gelsin orada olmak için can atmak bir yana dursun oradan bir an önce çıkmak için elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışırız. Bu nedenle de kendimizle baş başa kalıp, kendi kişisel bakımımız için yeterli özeni gösteremeyiz. Yapılan bilimsel araştırmaların sonucunda bu sorunun psikolojik olarak da olumsuz etkilediği görülmüş durumda. Banyo için şık küvet tasarımları bu yüzden zannettiğimizden çok daha önemlidir. Bu unsur ilk bakışta bize boşa külfet gibi hatta zevk için yapılan bir harcama gibi görülse de buzdağının görülen kısmının altına indiğimizde durumun hiçte öyle olmadığını görürüz.

Banyo için şık küvet tasarımları için hazırladığımız görsellerden yola çıkarak kendi bütçenize uygun, kendi ihtiyaç ve zevkinizi tatmin eden oldukça keyifli bir alan yaratabilirsiniz kendinize. Psikolojik olarak da insan varlığının arınma mabedi olan banyo için kendinizi modern, şık ve temiz bir alanda hissetmek yorgunluğunuzun ve stresinizin giderilmesinde yardımcı olacaktır. Ayrıca ilginizi çeken ufak unsurlar ile bu alanı süsleyerek kendi yaratıcılığınızı keşfedebilir bu keşfi de verimli ve sağlıklı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Hem şımarmak yaşımız, statümüz, tempomuz ne olursa olsun hepimizin hakkı değil midir? Banyo için şık küvet tasarımlarına baktıktan sonra bu sorumuza verdiğiniz yanıt büyük ölçüde değişecektir. O halde buyurun sizlerle birlikte yenilikçi ve şık tasarımları birlikte inceleyelim. 🙂

Retro, Minimal Küvet Tasarımı
Ayaklı Küvet Tasarımı
Ayaklı, Modern Küvet Tasarımı
Toprak Rengi, Ayaklı, Geniş Küvet Tasarımı
Beyaz, Retro, Ayaklı, Minimal Küvet Tasarımı
Şık ve Modern Küvet Tasarımı
Beyaz, Şık ve Ayaksız Küvet Tasarımı
Duşakabin Modelli Küvet Tasarımı
Beyaz, Geniş ve Ayaksız Küvet Tasarımı
Ayaklı Retro Model Şık Küvet Tasarımı