Daha önceleri evlerin zemin dekorasyonu olarak daha çok halılar ön plandaydı.Şimdilerde ise dekorasyonun tamamlayıcısı olarak görünen halılara rakip olarak zemin kaplamaları gösteriliyor.

Bambudan Yapılmış Parkeler

Bambu Parke Modelleri

Bambu Parke Renkleri

Bambu Parke Renkleri

Son zamanlarda bir çok evde görünmeye ve kullanılmaya başlanan parkeler, kullanım kolaylığı  ve şık görüntüsü bakımından vazgeçilecek gibi durmuyor. Özellikle görünüm ve kalite bakımından son günlerde Bambu yer parkeleri kullnılmaya başlandı. Evlere farklı ve modern bir hava katan Bambu parkeler dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra izolasyon, düşük maliyet ve hijyen bakımından da tercih edilmektedir.

Bambu parke fiyatları

Bambu parke fiyatları

Bambu parke fiyatları m2 ve markaya göre değişiklik göstermektedir.
Bal, ahşap tonları ve kehribar sarısı renklerinde üretilen bambu parkeler dikey veya yatay olarak çok kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları nedeniyle de dikkatleri üzerine çeken Bambu parkeler lamine parkeler gibi patlama ve kabarma yapmamaktadır.
25 yıl garantisi olan Bambu parkelerin temizlenmesinde cila, parafin ve ağartıcı temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Nemli bir bezle temizlenmesi en uygun olanıdır. Bambu parke ile sizde evlerinizi şıklıkla buluşturabilirsiniz.