Aydınlatma Nasıl Yapılmalı? | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Aydınlatma Nasıl Yapılmalı?

16 Haziran 2014
1.255
 • Sponsor Bağlantı
  Aydınlatma Nasıl Yapılmalı?

  Yaşadığınız yerin görünümünü değiştirmek için en kolay ve en etkili yol mekanın aydınlatmasını değiştirmektir.Aydınlatma ve aydınlatma aksesuarları bunun için biçilmiş kaftandır.Bunun yanı sıra aydınlatma işlevselliği ile zaten baş tacı.Mekanda gündüz bile göremediğimiz yerler mevcutsa bunun için neon,floresan gibi aydınlatma biçimlerini tercih etmeliyiz.Bu tercihle hem tasarruf yapıp hem yeterli aydınlatmayı sağlamış olacağız.

  aydınlatma

  Genel olarak koridor ve hollerde geniş bir alan yaratmak için tek ve düz bir şekilde yayılan aydınlatmayı tercih etmeliyiz.Ancak ve ancak koridor tavanını alçaltmak istiyorsak direk aydınlatma kullanmalıyız.Eğer asma tavana sahipsek yine direk aydınlatma en iyisi olacaktır. Çünkü bu aydınlatma asma tavanı daha da belirginleştirecektir.Yatak odalarında gözü yormayan loş ışıklar tercih edilirse bu tam olarak dinlenebilmemizi kolaylaştırır.

  Yemek odalarında daha özenli aydınlatma tercih etmek de fayda var.Televizyon ve oturma odalarında ise hafif aydınlatan ışıklar seçerek dekoratifliği yakalamamız mümkün.Dekoratiflik ve işlevselliği bir arada kullanarak tarza uygun seçimler yaptığınızda görüntüyü bütünleştirip görsel bir şölen haline getirebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yatak odası için abajur modelleri
  Yatak odası için abajur modelleri
  Birbirinden Şık Avize Modelleri
  Birbirinden Şık Avize Modelleri
  Şamdan Modelleri ve Fiyatları
  Şamdan Modelleri ve Fiyatları
  İkea Lambader Modelleri
  İkea Lambader Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.