Ayakkabılık Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Ayakkabılık Modelleri

28 Mart 2012
1.520
 • Sponsor Bağlantı
  Ayakkabılık Modelleri

  Bir evi derli toplu gösteren ilk unsurlardan biri de bu senede mobilya trendleri arasına girmeyi başaran sağlam ve geniş bir ayakkabılık dolabına sahip olmaktır. Ayakkabılar genellikle iki aşamalı olur ve üst tarafında manto ve üst giyim eşyaları asılarak ev daha derli toplu bir hale getirilir. Genellikle kapı yanlarına koyularak ulaşım kolaylığı sağlanır.

  Evlerinize ayakkabılık için bir alan yok ise en uygun olanı hazır ayakkabılık modelleri satın almaktadır. Alanınızın ölçüsünü aldıktan sonra aklınızdaki tasarımı bulabilmek adına hazır satış yağan İkea ya da Koçtaş ayakkabılık satan yapı marketlerinde kolaylıkla aradıklarınızı bulabilirsiniz.

  Siz tamamen özle tasarım arıyorsanız gömme dolapta tercih edebilir ve tüm isteklerinizi ayine aktararak yaptırabilirsiniz. Uzun ince ya da tüm üst duvarı çevreleyecektir model tercih edebilirsiniz. Ayakkabılık fiyatları ise özel olarak yaptırsanız daha masraflı tutacağı gibi, hazır ayakkabılık modelleri fiyatlarıda ortalama 100 liradan başlıyor. Genellikle üst limit olarak bin lira civarında bulabileceğiniz bu ürünler mutlaka her evin olmazsa olmazlarıdır. Kaliteli olarak alacağınız bir ürün sizi yıllarca sırtında taşıyacak ve tam donanımı ile hizmet verecektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.