Arçelik Klima | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Arçelik Klima

15 Haziran 2011
2.055
 • Sponsor Bağlantı
  Arçelik Klima

  Yaz mevsimi klimasız geçmez diyenler ve klima almayı düşünenler, sizleri ve beni de yakından ilgilendiren biilgiler veriyoruz.

  klima1 300x300 Cebinizi düşünen Arçelik klima!!!

  Arçelik Super Invertech klimalar, maksimum soğutma ve ısıtma performansı sergilerken, A sınıfı klimalara göre yüzde 60 daha verimli çalışıyor.

  Arçelik A.Ş., beyaz eşyada olduğu gibi, klima sektöründe de enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Arçelik Super Invertech klimalar, maksimum soğutma ve ısıtma performansı sergilerken, A sınıfı klimalara göre yüzde 60 daha verimli çalışıyor. Böylece hem ülke ekonomisine hem de tüketicilerin bütçelerine katkı sağlıyor.

  Arçelik Süper Invertech klimalar geniş çalışma aralığı sayesinde yaz aylarının yüksek sıcaklıklarında mükemmel soğutma performansı gösterirken, güçlü ısıtma özelliği sayesinde de-15 dereceye varan dış ortam sıcaklığında bile etkili bir şekilde çalışıyor.

  Arçelik Süper Invertech klimaların diğer üstün özellikleri;

  Klimalarla ilgili en sık rastlanan şikayet, yüz ve burunda oluşan kuruluk hissidir. Arçelik super invertech klimalar, sadece ortam ısısını değil ortamdaki nem oranını da algılayarak bu şikayete son verir. Özellikle boğaz ve cilt kuruluğundan yakınanların rahat hissedebilecekleri şekilde nem kontrolü sağlar.

  Uyku modunda ise, 19 db (A) ses seviyesi ile ultra sessiz çalışır. Diğerlerinden farklı olarak ayarlanabilir 4 ayrı fan hızı ile yüksek, artan, düşük, uyku modlarında kullanılabilir.

  Arçelik Super Invertech Klimalar Aerosense Pyroelectric sensörü ile ortamdaki insan hareketini ve ısısını algılayarak isteğe göre direkt veya endirekt olarak hava üfleyerek mekanın iklimlendirme ihtiyacına göre enerji tüketimini ayarlıyor; böylelikle, enerji tasarrufu olanağı sunuyor. Ortamda herhangi biri bulunmadığında akıllı moda geçerek 1 saatte % 35 enerji tasarrufu sağlıyor.

  Arçelik klima fiyatları için, yetkili mağazalardan klima çeşitleri hakkında bilgi ve kampanya, fiyat listesi edinebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Arzum Ev Aletleri
  Arzum Ev Aletleri
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.