Arabalı Yatak Modelleri

Son yıllarda  çocukların gözündeki çocuk odası  modası olan arabalı yatak odası modelleri artık sıkıcı bir hal almış olacak ki farklı modellerle mağazaların havasının değişmesi gerekmektedir. Bu durumu fırsata çevirmeyi bilen bazı üreticiler sıradan arabalı yatak modellerini aşarak farklı modellerde çocuk odası takımları üretmişler. Ülkemizde bu tarz arabalı çocuk odası modellerinin hepsini bulmak mümkün olmasa da , çocuklarına farklı arabalı yatak modellleri ile sürpriz yapmak isteyenler için güzel bir galeri hazırladık. Hazırladığımız fotoğraflar arasından ilginizi çekecek modeller ile çocuğuma nasıl bir oda yapmalıyım sorusunun cevabını bulabilir ve hoşunuza gidecek arabalı yatak odası modellerini belirleyerek nereden başlayacağınız konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Arabalı Yatak Fiyatları

Çeşit ve kalite konusunda birçok örneğini bulabileceğiniz arabalı yatak odası modelleri için fiyat aralığı da fazlasıyla geniş. Ancak  hem  çocuğunuzun  hevesini kırmayacak hem de sizin bütçenizi sarsmayacak modeller  peşindeyseniz 750 tl den başlayan fiyatlarla arabalı yatak bulmanız mümkün olacaktır. Eğer aradığınız sıradışı bir modelse o zaman kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. Çünkü farklı arabalı yatak modellerini heryerde bulamayabilirsiniz ve özel olarak yaptırmanız gerekebilir. Bu da size ekstra bir maliyet getirecektir.

Arabalı Yatak Modelleri Görsel Galerisi

Sizler için hazırladığımız arabalı yatak modelleri görsel galerisinde birbirinden farklı yatak modellerini bulabilir ve çocuğunuzun odasını dekore etmeye bir yerden başlayabilirsiniz.