Ada Mutfak Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Ada Mutfak Modelleri 

14 Mayıs 2017
2.510
 • Sponsor Bağlantı
  Ada Mutfak Modelleri 

  Sunta ve MDF ve ağaç ham maddesidir. Çok büyük ve geniş mutfaklar için oldukça idealdir. Görenleri büyüleyici çok şık bir görünüme sahiptir. Mutfağınızın modern ve şık görünmesini istiyorsanız tercih etmelisiniz. Ada mutfak modelleri zevke göre kimi zaman da sadece tezgâh ya da lavabo ve ocağın bulunduğu bir bölüm bulunmaktadır. Kesinlikle oldukça kullanışlı bir modeldir. Bu tarz modeli isteğinize göre çok rahat bir şekilde kullanabilir ve yaptırabilirsiniz. Bayanlar mutfak tezgâhını çok rahat kullanabilmektedirler. Hem de genişlik ve ferahlık sağlıyor.
  Maliyet olarak uygun maliyete de yaptırılabilir. Lüks bir görünüme sahiptir. Evinize zenginlik katacak modeldir. Her mutfak modelin de olduğu gibi kapak yavaşlatma mekanizmanız, sese duyarlı üniteler, kapı tıklaması ile açılan üniteler, özel köşe çekmeceleri ve dolapları, iç telli raf mekanizmaları vb birçok yeni özellik fiyatları ciddi anlamda etkilemekte.


  Ada Mutfak Modelleri ‘nin kullanım ömrü 15 yılı aşabilir. Diğer malzemelere göre daha pahalıdır. Yarım ada modeller de vardır. Ancak bunlar küçük mutfaklı evler için kullanılır. Şık ve zariftir. Daha çok depolama alanı vardır. Daha uzun ve daha çok dolap kullanılır. En güzel ada mutfak modelleri her tarza ve şekle göre yapılabilir istenilen renkler kullanılır. Yemekleri hızla servis etmenizi kolaylaştırır. Mutfağın ortasında konumlanırlar. Ev hanımları için çok kullanışlı ve dekoratif ürünlerden oluşmaktadır. Ek yeme alanı yaratır. En güzel ada mutfak modeli klasik olandır.

  Dar Modern Mutfak

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.