2014 yılı, farklı ve sıradışı tasarımlarla konuşulacak gibi görünnüyor. Estetik ve kullanışlı mobilya tasarımları her evin ihtiyacı oldu artık. İnsanlar şık ve modern görünümün yanı sıra kullanışlı olması ve pratik olmasıyla ilgileniyor ürünlerin.

Ahşap Dergilikler

Ahşap Dergilikler

Günümüzde daha çok iş yerlerinde ve ya evlerimizin belli bölgelerinde tercih edilen mobilya tasarımlarının başında dergilikler geliyor. Dergilik modelleri, gazete ve çeşitli mecmuaların muhafaza edilebileceği, konulabileceği çok özel tasarımlar.

 

 

Kuaför, halka açık mekanlar da dahil olmak üzere bir çok mekanda tercih edilen dergilik mnodelleri, artık evlerimizi dekororasyonunun da bir parçası halini aldı. Çok pratik kullanım sunan bu ürünler, dergi ve gazetelerin asılabileceği özel askılıklardan oluşuyor ve estetik duruşuyla mekanlara farklılık katıyor.

 

 

 

Bu ürünün tasarımıını ise Nashville TN en iyi şekilde ortaya koymuş. Parmaklıklardan oluşan sıralı askılıklar sayesinde bu tasarım harikası olan ürünün en belirgin özelliği ise gazete ve dergilerin ne olduğunun kolaylıkla görülmesi ve pratik bir şekilde alınabilmesi. Dergiler bozulmadan ve yıpranmadan düzenli bir şekilde duruyor ve mekanda ortalıkta, sehpa üzerinde bulunan dergi- gazete dağınıklığını da ortadan kaldırıyor.

Ahşap Dergilik Modelleri

Ahşap Dergilik Modelleri

Oturma odaları ve bekleme odalarında dergi okumayı ayrı bir keyif olarak sayanlardansanız, bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. Dekorasyonunuza bütünlük sağlayan bu ürünle sizler de mekanlarınıza farklılık ve yenilik kazandırabilirsiniz.