2011 Teleset Koleksiyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

2011 Teleset Koleksiyonu

2 Mayıs 2011
3.059
 • Sponsor Bağlantı
  2011 Teleset Koleksiyonu

  Evinin mobilyasını yenilemek isteyenler, sizler için Telesetin 2011 koleksiyonu hakkında bilgiler sunmak istiyoruz bu yazımızda

  teleset1 300x187 2010 Teleset koleksiyonu

  Türkiyenin ilk paketlenmiş modüler mobilya üreticisi Teleset, bağlı bulunduğu Birlik Şirketler Grubu bünyesinde yaşanan yeni yapılanma sonrasında atağa kalktı!

  Elli yılı aşkın kaliteli üretim geleneğini çağdaş ev yaşamına kazandırdığı yenilikçi tasarımlarıyla sürekli daha ileriye taşıyan Teleset, koleksiyonlarında her yıl yaptığı değişikliklerle yaşamlarımıza yeni güzellikler katıyor.

  Telesetin 20110 yılı için geliştirdiği modeller, modern çizgilerinin yanısıra ergonomik özellikleri ile de dikkati çekiyor.

  Bu kaliteli ürünlere ekonomik fiyatlarla ulaşılabilmesi de tüketicinin tercihinde belirleyici bir rol oynuyor.

  Teleset, bu önemli avantajları sayesinde gerek yeni evlenenler, gerek evinin dekorasyonunu yenileyecekler için mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

  Teleset koleksiyonları, özellikle bu yıl ağustosa gelen ramazan ayı dolayısıyla erken yaşanacak olan düğün sezonunda yeni yuva kuracakların da ilk tercihi oluyor. Mutluluğa yelken açacak çiftler , evlerinin mobilya ihtiyaçlarını Telesetin Türkiye genelindeki 86 mağaza ve bayiinden temin edebiliyorlar.

  Telesetin yatak odaları, yemek odaları, çocuk ve genç odası grupları ile oturma grupları, başlangıçta bütçelere göre temel özellikleriyle satın alınabiliyor. Bu mobilyalar, zaman içinde gelişen maddi imkanlar ve gereksinimler doğrultusunda eklenebilen işlevsel üniteleriyle zengileştirilebiliyor

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.