Yeni Nesil Merdivenler | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Yeni Nesil Merdivenler

6 Mayıs 2011
1.723
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Nesil Merdivenler

  Türkiyede üretilmeye başlayan ve dünyada sadece tek bir tesisin ürettiği vede dünyada 2. olarak Seranit yeni nesil merdivenler hakkında bilgiler sunmak istiyoruz bu yazımızda
  merdiven Türkiyede yeni nesil merdivenlerSeranit, yeni bir teknoloji ile dünyada, İtalyada sadece bir firma tarafından üretilen  yeni nesil merdivenleri özel teknolojisi ile Türkiyede üreterek kaliteden ödün vermeden uygun maliyetle sunacak.

  Üstün teknoloji ile üretilen yeni nesil merdivenler; tasarımları zenginleştiriyor, estetik katkıları yanında uygulandığı mekanlara porselen karo zarafetini ve dayanıklılığını sunuyor. Merdiven basamağı, bir mekanda yer alan tüm detayları porselen karo ile çözebilme imkanı tanırken aynı zamanda, standart basamaklardan farklı olarak eğimli detayı ile basamak vurgusunu ön plana çıkarıyor.

  Merdivenin istenilen boyutta tek kalıp olarak üretilmesi ve tek seferde monte edilebilmesi bu ürünün standart basamaklardan en önemli farkını oluşturuyor. Ayrıca, çok dayanıklı olması, kaygan olmaması, buz tutmaması ve çok sayıda renk seçeneği de ürünün diğer üstünlükleri arasında yer alıyor.

  Seranitin yenilikçi yüzünü öne çıkaran yeni nesil merdivenler , porselenin sağlamlığı ve şıklığıyla dayanıklılık ve estetik gerektiren yoğun trafikli mekânlardan, özel tasarım gerektiren iç mekânlara kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlıyor.

  Yeni nesil merdivenler standart olarak üretilen porselen karolardan elde edilen özel basamaklardan oluşuyor. Ürün, 100% porselen karolardan üretilerek, leke tutmaması, düşük su emme oranı ve kırılmaya karşı yüksek dayanımlılığı ile dikkat çekiyor.

  Bunu yanı sıra, iç bükey süpürgelikler, iç/dış bükey köşe birleşimleri, endüstriyel tesisler için 90(derece) iç/dış bükey  özel süpürgelikler, dairesel kolon kaplama sistemleri gibi tamamlayıcı aksesuarların Türkiyede tek üreticisi konumunda olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.