Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

Ergonomik Mutfak Masaları

16 Ağustos 2011
3.479
 • Hayatının yarısını mutfakta geçiren ev hanımları, mutfaklarınızda ki şıklık ve rahatlık için, sizlere ergonomik mutfak masalar;

  masa 300x247 Hafeleden ergonomik mutfak masaları

  Mobilya, kapı donanımları ve aksesuarları konusunda sektör lideri olan Hafele, uzman kadrosu ve 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesinin yanı sıra, ergonomik ürünleriyle mutfaklara yüksek performans kazandırıyor. Özellikle küçük mutfaklar, yüksekliği ayarlanabilen Top Motion ve çekmece şeklinde kullanılabilen Top Flex sayesinde, bu küçüklüklerinden beklenmeyecek, tam fonksiyonlu bir yaşam alanına dönüşebiliyor.

  Ayarlanabilir yükseklik için Top Motion

  Mutfakta zaman geçirenlerin en önemli sıkıntılarından biri olan bel ve boyun ağrıları düşünülerek tasarlanan Top Motion, isteğe göre yukarı ve aşağı ayarlanabiliyor. Ergonomik açıdan da kolaylık sağlayan Top Motion yükseklik ayarlı masa donanım teknolojisi sayesinde masa tablası yüksekliği saniyeler içinde 70 ila 110 cm arasında değiştirilebiliyor. İster masa, ister tezgah olarak kullanılsın, Top Motion yemek yiyen için yemek masasına, yemeği ayakta hazırlayan için yükseltilip alçaltılan bir tezgaha dönüştürülebiliyor.

  Küçük mutfaklara ideal çözüm

  Kullanıcılara ikinci bir seçenek sunan Hafelenin Top Flex masa sistemi çekmece şeklinde planlandı. Tezgahın altından çekilerek çıkarılan bu masa sistemi, açıldığında 80 cm uzunluğunda bir masa halini alıyor. Top Flex küçük mutfaklara sahip ailelere aynı ortamda hem yemek hazırlığı hem de yemek yemek için ideal bir çözüm sunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mutfak Tekstili Modelleri ve Fiyatları
  Mutfak Tekstili Modelleri ve Fiyatları
  30 Dakikada Buzdolabınızda Düzen ve Temizlik
  30 Dakikada Buzdolabınızda Düzen ve Temizlik
  En Kullanışlı Mutfak Dolabı Renkleri
  En Kullanışlı Mutfak Dolabı Renkleri
  Kiler Düzenlemek İçin Farklı Fikirler
  Kiler Düzenlemek İçin Farklı Fikirler
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap