Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

En Yeni Bahçe Dekorasyon Trendleri

27 Haziran 2013
 • Yazın gelmesiyle herkes kendini bahçelere havuz kenarlarına atmaya başladı bile. Havaların ani ısınması ile bahçeler büyük kurtarıcı olmakla birlikte akşamları yapılan çay sefalarını da unutmak mümkün değildir. Bahçenizde yeni düzenlemeler yapmak bahçe mobilyaları ya da salıncak hamak gibi eşyalarla süsleme planı olanlar olabilir. Bahçeniz artık neredeyse eylül ayı da dahil olmak üzere evinizin bir odası gibi olacağı için bahçeniz rahat ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz güzellikte olmalıdır.

  Bahçelerde mobilyaların yanında ortamı daha şık hale getirebilecek farklı dekoratif seçenekler de bulunmaktadır. Örneğin sıradan bir aydınlatma değil de şık gösterişli bir aydınlatma hem işinizi görecektir hem de dekoratif bir alan yaratacaktır.

  Hasır, demir, ahşap gibi seçenekleri bulunan tek veya birden fazla kişilik bahçe salıncak modelleri arasında bahçenize uygun olanı seçerek, geçireceğiniz vakitleri daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

  Oturduğunuz bölüm dışarıdan görünmesini istemiyorsanız şık bahçe paravanları ile kapatılabilir. Paravanlar rahat bir şekilde taşınabildiği için güneşin geliş yönüne göre de konulabilir. Mobilyalarınızı koyduğunuz alanın taban kısmını şık bir döşeme ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle bu yılın olmazsa olmazı hamaklar oldu.Her bahçede rastlayabileceğiniz şık hamak modellerini ünlü firmaların mağazalarından satın alabilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ferforje Bina Giriş Kapısı Modelleri
  Ferforje Bina Giriş Kapısı Modelleri
  En Popüler Yüzme Havuzu Tasarımları
  En Popüler Yüzme Havuzu Tasarımları
  Bahçe Duvarı Modelleri
  Bahçe Duvarı Modelleri
  Şık Bahçe ve Teras Modelleri
  Şık Bahçe ve Teras Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Çelik Dolap Cafe Masa Sandalye