Banyo Dizayn | Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

Banyo Dizayn

23 Ağustos 2016
1.612
 • Banyo Dizayn

  Banyo Dizayn

  Günümüzde insanlar iş yerlerinde uzun saatler çalıştıktan günün bitiminde yorgun argın evlerine gittiklerinde rahat ve konforlu banyolarında ılık bir duş almak istiyorlar. Bu nedenle son zamanlarda modern banyo dizayn  ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip oldu. Evin diğer bölümleri içinde en rahat yer olma görevini banyolar üstleniyor. İnsanlar banyolarına girdiklerinde ferah ve geniş bir yer istiyor.

  Artık banyolarda eskinin aksine sağlığa da önem veriliyor. Banyodaki eşyaların yıpranmaması için neme dayanıklı eşyalar (aksesuarlar, banyo dolapları vs.)kullanılıyor. İlk olarak banyo dekorasyonun da modern, şık ve desenli duşa kabinler geliyor. Ve tabi ardından geniş ve renkli küvetler. Banyoların olmazsa olmazı şık ve gösterişli aksesuarları ada göz ardı etmemek gerekir. Modern banyolarda kullanılan aksesuarlar banyoya oldukça şık bir hava katıyor. Son dönemlerde banyo dekorasyonlarında büyük aynalara da oldukça sık yer veriliyor. Bu aynalar özellikle küçük banyolarda tercih ediliyor çünkü banyoyu olduğundan daha derin ve büyük görünmesini sağlıyor.

  Küçük tablolar ve renkli seramik taşların yanı sıra renkli duvar kâğıtları da son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Artık banyolarda sade lambaların yani sıra şık ve gösterişli avizeler ve LED aydınlatmalar tercih ediliyor. Bir banyoyu öne çıkaran bir diğer hususta banyo dolaplarıdır. Banyonuzun büyüklüğüne ve renklerine uygun seçeceğiniz bir banyo dolabıyla banyonuzu son derece modern ve en kaliteli banyo dizayn edebilirsiniz. Orta ve düşük gelirli bile olsanız bazı püf noktalara dikkat ederek siz de modern bir banyoya sahip olabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  En Güzel Banyo Küveti Modelleri
  En Güzel Banyo Küveti Modelleri
  Banyo Dekorasyonu
  Banyo Dekorasyonu
  Banyo Örnekleri
  Banyo Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.